Про нас

Про нас

Центр OSTPC створений в рамках проекту Tempus (№ 530319-TEMPUS-1-2012-1-DE-TEMPUS-JPHES «Інноваційний гібридний стратегія IT-аутсорсингового партнерства з підприємствами») (Наказ №99 від 04.03.2013 р) є втіленням ідей сучасного університетського IT-аутсорсингу.

Університетський IT-аутсорсинг в наш час є одним з найбільш перспективних напрямків сучасної IT-галузі. Це пов’язано в першу чергу з тим, що університети є місцем концентрації найбільш передових ідей, найбільш гнучко реагують на ситуацію, що змінюється і найбільш ефективно впроваджують сучасні перспективні технології, в тому числі, в області IT-аутсорсингу.


Місія

Експлуатація та розвиток інформаційних систем підприємства – завдання складне і вимагає щоденного професійного контролю. Центр бере на себе завдання по забезпеченню ефективного функціонування IT-інфраструктури та програмного забезпечення шляхом підготовки і навчання кадрів. Допомагає зробити інформаційну систему підприємства надійним і ефективним інструментом досягнення бізнес цілей.

На відміну від великих IT-компаній, ми готові виконувати не тільки великі, але також середні і малі за обсягом і вартості проекти.

Всі проекти будуть виконуватися висококласними фахівцями, які мають досвід розробок і участі в реальних проектах із залученням кращих студентів, аспірантів, викладачів, досвідчених IT-професіоналів університету.

Гарантом якості нашої роботи є в першу чергу те, що ми входимо до складу одного з найбільш передових університетів України – Харківського національного університету радіоелектроніки. Працюючи на договірній основі, ми беремо на себе обов’язки не тільки в розробці, але також в супроводі та вдосконаленні програмного продукту, незалежно від того, хто безпосередньо його розробляв.

Науковий навчально-виробничий аутсорсингу (НВЦА / OSTPC) більше 6-ти років займається навчанням своїх студентів ІТ-грамотності. Ми навчаємо людей програмуванню, системному адмініструванню, тестуванню програмного забезпечення та стратегії інтернет маркетингу «з нуля», допомагаємо змінити професію та життя на краще. Більше 500 студентів вже пройшли у нас навчання за напрямками Java, Python, PHP, Web-design, QA, SMM, System Administration, брендинг, комунікації. Випускники наших курсів отримують глибокі практичні навички, тому готові до проходження співбесід та можуть впевнено претендувати на позицію Junior за своїм напрямком.


Ми ваш шлях до успіху!


Наша команда
Buy now